Swan Trade Logo

Автоматичні відкатні ворота

Виготовлення і професійне встановлення високоякісних воріт відкатного типу

При необхідності купити відкатні ворота безпосередньо від виробника пропонуємо звернутися в нашу спеціалізовану компанію «Swan Trade». Завдяки наявності власного повністю налагодженого і укомплектованого виробництва ми здійснюємо виготовлення та професійне встановлення високоякісних воріт відкатного типу, оснащених ергономічними автоматизованими елементами і системами. Наші автоматичні відкатні ворота є універсальними, тому застосовуються на найрізноманітніших об’єктах і територіях, незалежно від кліматичних умов і складності ландшафту .

Інсталювати запропоновані конструкції можна для облаштування:

 • приватних будинків міського типу;
 • заміських котеджів;
 • дачних угідь;
 • промислових територій;
 • складів різного призначення;
 • адміністративних, офісних будівель;
 • торгових, будівельних майданчиків;
 • спеціалізованих установ і не тільки.

Конструктивна особливість, яка відрізняє відкатні ворота, полягає в наявності зсувних-розсувних секцій. Для виготовлення таких виробів використовуються високоякісні матеріали, надійні комплектуючі, інноваційні елементи автоматизації управління. При правильній установці системи справно служать тривалий час, не вимагаючи будь-якого спеціального догляду, поточного ремонту або технічного обслуговування. Зверніть увагу – ціна, за якою наша компанія пропонує відкатні ворота, цілком доступна, не включає переплат посередників або прихованих націнок. У загальну вартість розсувних воріт, які ви вже сьогодні можете замовити в «Swan Trade», включені витрати на виробництво, матеріали, фурнітуру, необхідну електроніку. Також додаткові розцінки можуть включати оплату транспортування виробів на об’єкт, а також вартість виконання робіт при установці систем «під ключ» безпосередньо на об’єкті.

Для виготовлення воріт на нашому виробництві застосовуються:

 • сучасне обладнання повного циклу, завдяки чому вироби не вимагають будь-якого доопрацювання;
 • інноваційні технології, що дозволяють підвищувати якість, мінімізувати собівартість;
 • тільки якісні матеріали.

Кожен виробничий процес ретельно контролюється технологами, тому в результаті готові вироби відрізняються повною відповідністю чинним нормам і євростандартам, не мають браку, відповідають очікуванням клієнта. Вся продукція виготовляється на спеціалізованому заводі.

автоматические откатные ворота от производителя

Види відкатних воріт:

З огляду на затребуваність даних конструкцій і беручи до уваги останні тенденції на ринку, ми пропонуємо відкатні ворота в найбільш популярних варіантах. В нашій спеціалізованій компанії ви можете купити відкатні ворота з хвірткою в будь-якому зручному виконанні.

ворота откатного типа

У вас є можливість замовлення:

 • розсувних воріт необхідних розмірів (довжини, висоти);
 • з відповідним забарвленням, яке буде гармоніювати з навколишнім ландшафтом;
 •  з автоматикою, фурнітурою, яку ви можете підібрати самостійно.

Слід зазначити, що ми є офіційними дилерами якісної автоматики і повністю забезпечуємо сервіс по оснащенню огорож сучасною електронікою.

Переваги воріт відкатного типу

Популярність воріт відкатного типу пов’язана з тим, що даний вид конструкцій має ряд важливих переваг. Серед найбільш вагомих особливостей цих виробів слід виділити:

Тривалість безаварійної експлуатаціі

Високая стійкість навіть в складних кліматичних умовах (підвищеної вологості, сильного вітру, ультрафіолету, перепаду температур)

Економія простору

Відкатна секція не вимагає багато місця, щоб відкритися-закритися – панель «ходить» тільки вздовж огорожі, на внутрішній території

Універсальність застосування

Ви можете однаково ефективно використовувати такі типи воріт для приватного будинку, державного підприємства, складських або будівельних майданчиків

Зручність, простота і відсутність необхідності в спеціальному догляді

Якщо розсувні ворота оснащені сучасною автоматикою, високоякісною фурнітурою і при цьому встановлені професіоналами, то проблем з експлуатацією таких конструкцій не виникає

Можливість вибору кольору

Ви можете вибрати забарвлення, яке буде збігатися з колірною гамою огорожі, фасаду, стилем ландшафту. Ми рекомендуємо при замовленні огороджень відразу вибирати і ворота на роликах, щоб конструкція мала єдине стилістичне виконання, ідентичне забарвлення

Захист від пошкоджень

Можливість замовлення варіантів, які оснащуються рухливими частинами і при встановленні монтуються в направляючу балку. Дана особливість захищає механізм від механічного пошкодження або іржі

У «Swan Trade» ціна воріт приємно тішить доступністю. Виготовлення конструкцій на власному інноваційному виробництві дозволяє нам знижувати собівартість готової продукції, одночасно зберігаючи високі якісні характеристики кожного виробу. Переконатися в цьому ви можете, звернувшись до нас при бажанні купити надійні, довговічні і зовні привабливі ворота для будь-якого типу об’єкта.

Зателефонуйте нам і ви зможете купити автоматичні відкатні ворота прямо зараз!

Дізнайтеся детальну інформацію та отримаєте індивідуальну пропозицію

+380674404045 +380444655239

info@swantrade.com.ua

Ціна установки воріт під ключ

Яка ціна на відкатні ворота, якщо вам потрібно доставити і встановити конструкцію в Києві, Львові, Одесі, Дніпрі, Харкові або в іншому місті України?

Слід зазначити, що при доставці виробів в інші міста враховується вартість транспортних витрат. При цьому у вас є можливість замовити тільки виготовлення зсувних воріт з адресною доставкою, яка буде виконуватися спеціалізованою транспортно-кур’єрською службою.

Стандартно у вартість нашої продукції входить:

 • витратні матеріали, фурнітура, автоматика;
 • транспортні витрати;
 • послуги встановлення.

Якщо ви просто хочете купити відкатні ворота в Україні і вивезти їх з нашого складу самостійно, то оплачуєте тільки вартість конструкції, готової до монтажу «під ключ» .

Також є можливість забрати вироби в розібраному вигляді і суттєво заощадити на зборці. У будь-якому випадку ми попередньо прорахуємо, скільки вам обійдуться ворота відкатної системи з тієї комплектацією і пакетом додаткових послуг, які вас влаштовують.

Уточнити всі нюанси стосовно цін, способів оплати, та доставки у ваше місто ви можете в зручний час, зв’язавшись з менеджерами «Swan Trade» за телефоном.

Де ми працюємо?

Київ

Львів

Одеса

Дніпро

Харків

Перегляньте весь список міст – тут

Чому купити автоматичні ворота відкатного типу краще в «Swan Trade»?

Маючи в розпорядженні всі необхідні матеріально-технічні ресурси, власне виробництво повного циклу, команду професійних фахівців, наша компанія пропонує виключно якісну, надійну продукцію з наданням офіційних гарантій.

Співпрацювати з нами вигідно, тому що кожен клієнт отримує наступні переваги:

 • можливість замовлення стандартних в’їзних воріт або варіантів, виготовлених за індивідуальними ескізами;
 • заводська якість. Кожен етап виробництва воріт відкатного типу на спеціалізованому заводі ретельно контролюється, що виключає випуск бракованих виробів;
 • можливість розробки рішень, які повністю відповідають кліматичним умовам та ландшафту;
 • можливість комплектації воріт тими системами автоматизації, які підбираєте особисто ви (якщо їх установка допускається на вироблені нами конструкції);
 • можливість отримання воріт «під ключ» – з підготовкою місця установки, проведенням акуратного і кваліфікованого монтажу;
 • забезпечення подальшого обслуговування встановленої автоматики професійними фахівцями.

Якою буде ціна воріт саме у вашому випадку з’ясувати не складно. Для цього зателефонуйте нашим операторам. За необхідності ви отримаєте консультацію щодо правильного вибору воріт з відкатною секцією.

На всю продукцію, а також на проведені нашими співробітниками монтажні роботи, надаються офіційні гарантії.

Виникають питання?

Телефонуйте нам вже зараз і отримуйте всю інформацію про види воріт, вартість та час, коли ви вже зможете користуватися цими зручними сучасними системами.

Зателефонуйте нам і дізнайтеся вартість воріт з установкою прямо зараз!

Дізнайтеся детальну інформацію та отримаєте індивідуальну пропозицію

+380674404045 +380444655239

info@swantrade.com.ua