Автоматичні відкатні ворота - Металлический забор от производителя - Купить забор из металла - Киев Львов Одесса Харьков Днепр | Swan Trade
Swan Trade Logo

Автоматичні відкатні ворота

При необхідності купити відкатні ворота безпосередньо від виробника пропонуємо звернутися в нашу спеціалізовану компанію «Swan Trade». Завдяки наявності власного повністю налагодженого і укомплектованого виробництва ми здійснюємо виготовлення та професійне встановлення високоякісних воріт відкатного типу, оснащених ергономічними автоматизованими елементами і системами.

Наші автоматичні відкатні ворота є універсальними, тому застосовуються на найрізноманітніших об’єктах і територіях, незалежно від кліматичних умов і складності ландшафту. Встановлювати запропоновані конструкції можна для облаштування:

 • приватних будинків міського типу;
 • заміських котеджів;
 • дачних ділянок;
 • промислових територій;
 • складів різного призначення;
 • адміністративних, офісних будівель;
 • торгових, будівельних майданчиків;
 • спеціалізованих установ і не тільки.

Для відкатних воріт характерна конструктивна особливість, яка полягає в наявності зсувної-розсувної секції. Для виготовлення таких виробів використовуються високоякісні матеріали, надійні комплектуючі, інноваційні елементи автоматизації управління. При правильній установці системи справно служать тривалий час, не вимагаючи будь-якого спеціального догляду, поточного ремонту або технічного обслуговування.

Зверніть увагу – на запропоновані нашою компанією відкатні ворота ціна цілком доступна, не включає посередницьких переплат або прихованих націнок. У загальну вартість розсувних воріт, які ви вже сьогодні можете замовити в «Swan Trade», включені витрати на виробництво, матеріали, фурнітуру, необхідну електроніку. Також додаткові розцінки можуть включати оплату транспортування виробу на об’єкт, а також вартість виконання робіт при установці систем «під ключ» безпосередньо на об’єкті.

Види відкатних воріт

Для виготовлення воріт на нашому виробництві застосовуються:

 1. сучасне обладнання повного циклу, завдяки чому вироби не вимагають будь-якого доопрацювання;
 2. інноваційні технології, що дозволяють підвищувати якість, мінімізувати собівартість;
 3. тільки якісні витратні матеріали.

Кожен виробничий процес ретельно контролюється технологами, тому в результаті готові відкатні ворота відрізняються повною відповідністю чинним нормам і євростандартам, не мають браку, відповідають очікуванням клієнта. Вся продукція виготовляється на спеціалізованому заводі.

З огляду на затребуваність даних конструкцій і беручи до уваги останні тенденції на ринку, ми пропонуємо відкатні ворота в найбільш популярних варіантах. В нашій спеціалізованій компанії купити відкатні ворота ви можете в будь-якому виконанні. При цьому у вас є можливість замовлення:

 1. воріт необхідних розмірів (довжини, висоти);
 2. у відповідному кольорі, який буде гармоніювати з навколишнім ландшафтом;
 3. з автоматикою, фурнітурою, яку ви можете підібрати самостійно.

Слід зазначити, що ми є офіційними дилерами якісної автоматики і повністю забезпечуємо сервіс по оснащенню огорож сучасною електронікою.

автоматичні відкатні ворота

Переваги воріт відкатного типу

Популярність воріт відкатного типу пов’язана з тим, що даний вид конструкцій має ряд важливих важливих відмінностей. Серед найбільш вагомих особливостей слід виділити:

 • тривалість безаварійної експлуатації навіть в складних кліматичних умовах;
 • стійкість щодо підвищеної вологості, сильного вітру, ультрафіолету, перепаду температур;
 • економія простору – відкатна секція не вимагає багато місця, щоб відкритися-закритися – панель «ходить» тільки уздовж забору, на внутрішній території;
 • універсальність застосування – ви можете однаково ефективно використовувати такі типи воріт для приватного будинку, державного підприємства, складських або будівельних майданчиків;
 • зручність і простота в застосуванні. Якщо ворота оснащені сучасною автоматикою, високоякісною фурнітурою і при цьому встановлені професіоналами, то проблем з експлуатацією таких конструкцій не виникає;
 • відсутність необхідності в спеціальному догляді;
 • можливість вибору забарвлення, яка буде збігатися з колірною гамою забору, фасаду, стилем ландшафту. Ми рекомендуємо при замовленні огороджень одразу вибирати і ворота, щоб конструкція мала єдине стилістичне виконання, ідентичну забарвлення;
 • можливість замовлення варіантів, які оснащуються рухливими частинами, при установці монтуються в направляючу балку. Дана особливість захищає механізм від механічного пошкодження або іржі.

У «Swan Trade» ціна воріт приємно радує доступністю. Виготовлення конструкцій на власному інноваційному виробництві дозволяє нам знижувати собівартість готової продукції, одночасно зберігаючи високі якісні характеристики кожного виробу. Переконатися в цьому ви можете, звернувшись до нас при потребі купити надійні, довговічні і зовні привабливі ворота відкатні для будь-якого типу об’єкта.

откатные ворота

 

Ціна установки воріт в Києві, Львові, Україні

Яка на відкатні ворота ціна, якщо вам потрібно доставити і встановити конструкцію в Києві, Львові, Одесі, Дніпрі або в іншому місті України? Слід зазначити, що при поставці виробів в інші міста враховується вартість транспортних витрат. При цьому у вас є можливість замовити тільки виготовлення воріт з адресною доставкою, яка буде виконуватися спеціалізованою транспортно-кур’єрською службою. Стандартно ціна нашої продукції включає:

 1. витрати на витратні матеріали, фурнітуру, автоматику;
 2. транспортні витрати;
 3. послуги з установки.

Якщо ви просто хочете купити відкатні ворота і вивезти їх з нашого складу самостійно, то оплачуєте тільки вартість конструкції, готової до монтажу «під ключ». Також є можливість забрати вироби в розібраному вигляді і заощадити на збірці. У будь-якому випадку ми попередньо прорахуємо, скільки вам обійдуться ворота відкатної системи з тієї комплектацією і пакетом додаткових послуг, які вас влаштовують. Уточнити всі нюанси за цінами, способам оплати, доставки у ваше місто ви можете в зручний час, зв’язавшись з менеджерами «Swan Trade» через онлайн форму або по телефону.

Чому замовляти ворота відкатного типу краще в «Swan Trade»?

Маючи в розпорядженні всі необхідні матеріально-технічні ресурси, власне виробництво повного циклу, команду професійних фахівців, наша компанія пропонує виключно якісні, надійні розсувні ворота з наданням офіційних гарантій. Співпрацювати з нами вигідно, тому що кожен клієнт отримує наступні переваги:

 • можливість замовлення стандартних воріт або варіантів, виготовлених за індивідуальними ескізами;
 • заводська якість. Кожен етап виробництва воріт відкатного типу на спеціалізованому заводі ретельно контролюється, що виключає випуск бракованих виробів;
 • можливість розробки рішень, які повністю відповідають кліматичним умовам, існуючим ландшафту;
 • можливість комплектації воріт тими системами автоматизації, які підбираєте особисто ви (якщо їх установка допускається на вироблені нами конструкції);
 • можливість отримання воріт «під ключ» – з підготовкою місця установки, проведенням акуратного і кваліфікованого монтажу;
 • забезпечення подальшого обслуговування встановленої автоматики професійними фахівцями.

Якою буде ціна розсувних воріт саме у вашому випадку з’ясувати не складно. Для цього залиште заявку на сайті «Swan Trade» або зателефонуйте нашим консультантам. При необхідності ви отримаєте консультацію щодо правильного вибору воріт з відкатної секцією. На всю продукцію, а також на проведені нашими співробітниками монтажні роботи, надаються офіційні гарантії. Виникли питання? Телефонуйте нам вже зараз і отримуйте всю інформацію про види воріт, вартості, часу, коли ви вже зможете користуватися цими зручними сучасними системами.

Залиште заявку на зворотній дзвінок