Металеві хвіртки - Металлический забор от производителя - Купить забор из металла - Киев Львов Одесса Харьков Днепр | Swan Trade
Swan Trade Logo

Металеві хвіртки

Якісні металеві хвіртки, замовити які завжди можна в компанії Swan Trade, можуть встановлюватися на приватних або комерційних об’єктах різного призначення. Завдяки виготовленню за індивідуальними заявками пропоновані вироби ідеально доповнюють існуючий паркан, є функціональною пропускною частиною загальної конструкції, забезпечують захист території від несанкціонованого проникнення.

Виготовляється металева хвіртка з оцинкованої сталі, товщина листа якої складає не менше 0.5 мм. Виробництво здійснюється на сучасному обладнанні, із застосуванням кращих матеріалів, а також перевірених технологій. Такий підхід дозволяє пропонувати клієнтам естетичні, універсальні і довговічні вироби, які повністю відповідають побажанням і потребам замовника, виконані в узгодженому розмірі і кольорі.

Переваги металевих хвірток

Чому виготовлення хвірток з металу вам варто замовити в Сван Трейд? Існує ряд вагомих переваг таких виробів, серед яких:

 • великий вибір кольорів (по каталогу RAL, ексклюзивні кольори Моккачіно і Лагуна, імітація 3-х сортів натурального дуба);
 • підбір хвіртки в колір з воротами і парканом;
 • можливість замовлення різних модифікацій (жалюзі з горизонтальним розташуванням ламелей, євроштахетник);
 • висока якість заводської продукції, що підтверджується сертифікатами і офіційними гарантіями виробника;
 • тривалість експлуатації, що досягає 30 років;
 • можливість замовлення хвіртки з замком різної системи (механічним, автоматичним, напівавтоматичним);
 • стійкість до негативного впливу зовнішніх факторів (ультрафіолет, корозія, бруд, пил, опади, вітер);
 • легкість в догляді, відсутність необхідності регулярного підфарбовування, ремонту;
 • доступна вартість.
Калитка жалюзи с забором.

Види хвірток з металу

Які металеві хвіртки можна замовити в Swan Trade? На вибір пропонуються різні варіанти виробів:

 • хвіртки з конструкцією жалюзі, в яких використовуються металеві ламелі з горизонтальним розташуванням усередині каркасної частини. Жалюзі представлені в двох варіантах – TWINGO з двосторонніх ламелей і класичні, з можливістю замовлення з ламелей типу Гамма, Віола, Дельта або Еко;
 • хвіртки з євроштахетника. Ви можете замовити конструкцію з паркану в таких модифікаціях, як Кантрі, Класик, UNIX, Авангард, Версаль. Також є варіант Ексклюзив з фарбуванням штахет в унікальні забарвлення Лагуна або Моккачіно.

Хвіртка для дачі

Якщо вам потрібна хвіртка металева для дачної ділянки, то вибирайте будь-який з запропонованих варіантів. При цьому завжди можна замовити виріб із забарвленням з каталогу RAL або ж оригінального кольору, представленого фірмовим асортиментом (золотий дуб, дуб Мараньон, античний дуб). Розміри хвіртки ви вказуєте при формуванні заявки. При необхідності менеджери Сван Трейд допоможуть з правильним прорахунком габаритів, вибором фурнітури, замку.

Фото металевих хвірток

Для наглядності на сайті Swan Trade представлені фотографії хвірток з металевих ламелей або євроштахетника. Тому ви можете подивитися, який варіант вам імпонує, підходить по стилю до існуючого паркану і воріт. Якщо фотографій недостатньо, то завжди можна зв’язатися з нашими представниками і отримати більш конкретну інформацію, обговорити виготовлення хвіртки за індивідуальними ескізами.

Виготовлення хвірток

Щоб забезпечити високу якість виробів, виготовлення металевих хвірток здійснюється на сучасному обладнанні, з кращих матеріалів, за перевіреною технологією. При цьому:

 • для виробництва застосовується оцинкована сталь товщиною не менше 0.5 мм, з шаром цинкового покриття 275 г/м2;
 • метал піддається ретельній обробці, поверхня покривається стійкими до зовнішніх чинників складами з різною товщиною шару (поліестеровими, порошковими полімерними, фірмовими PRINTECH або PRINTECH COMBY);
 • хвіртки комплектуються необхідними для легкої і швидкої установки елементами (опорні стовпчики, навіси, інша фурнітура, замкові системи);
 • готові вироби ретельно перевіряються на відсутність браку, справність і ви отримуєте виключно високоякісну продукцію.

Встановлення хвіртки в Україні

Встановити хвіртку ви можете самостійно. Також у вас є можливість замовити професійну установку в Сван Трейд. В такому випадку ви отримуєте наступні переваги:

 • оперативність монтажу будь-якої складності;
 • виконання всіх робіт кваліфікованими фахівцями;
 • офіційні гарантії.

Де ми працюємо?

Київ

Львів

Одеса

Дніпро

Харків

Дивіться весь список міст – тут

Ціна металевої хвіртки

Вартість металевої хвіртки формується з декількох складових і зазвичай включає:

 • ціну матеріалів, необхідних для виготовлення виробу;
 • складність архітектурної форми;
 • витрати на придбання та установку замку, іншої фурнітури (при необхідності);
 • витрати, пов’язані з доставкою хвіртки на об’єкт;
 • витрати на будівельно-монтажні заходи (при необхідності).
Металлическая калитка жалюзи с забором

Зателефонуйте нам прямо зараз!

Дізнайтеся детальну інформацію та отримаєте індивідуальну пропозицію

+380674404045 +380444655239

info@swantrade.com.ua

Замовте на сайті Swan Trade!

Якщо ви вирішили замовити металеву хвіртку, то зробити це можете вже сьогодні, скориставшись сайтом Swan Trade. Для цього:

 • відправте повідомлення через зручну онлайн форму, вказавши свій е-mail для зворотного зв’язку і тему звернення;
 • зв’яжіться з менеджерами за телефонами, вказаними в розділі «Контакти» (у вас є можливість вибрати регіональне представництво, розташоване саме в вашому місті);
 • відправте повідомлення через месенджер.

Зробити заявку або задати онлайн питання перед тим, як купити хвіртку, ви можете незалежно від часу доби і дня тижня. Кожна заявка обробляється максимально швидко і без зайвих затримок.

Вже зараз ви можете отримати безкоштовну консультацію, уточнити вартість або оформити замовлення на хвіртку з послугою установки «під ключ». Для цього відправте нам онлайн заявку або зв’яжіться з менеджерами Swan Trade.

Питання-Відповіді

Що краще - хвіртка з ламелей жалюзі або з євроштахетника?

Все залежить від ваших уподобань, призначення об'єкта, стилю забору і воріт, які встановлені на ділянці. При цьому будь-яка модель - це гарантовано висока якість, привабливий зовнішній вигляд, тривалість експлуатації.

Які розміри хвірток пропонуються в Сван Трейд?

Ви можете купити хвіртку будь-якого розміру по ширині і висоті. Ми не виставляємо жодних обмежень. Єдине що потрібно враховувати - наявність підсилюючих планок при великій площі вироби.

В який бік буде відкриватися хвіртка?

Ми пропонуємо варіанти відкриття всередину або назовні - згідно з побажаннями клієнта.

Чи можна замовити хвіртку, обладнану системою доступу, сигналізацією, автоматичним замком?

Звичайно, все особливості підключається автоматики обговорюються індивідуально, і ви отримуєте хвіртку в повній комплектації.

Чи може хвіртка з євроштахетника приховувати внутрішню частину території від сторонніх поглядів?

Так, якщо ви замовите виготовлення з «подвійним» розташуванням штахет таким чином, що конструкція не буде переглядатися.

Залиште заявку на зворотній дзвінок