Swan Trade Logo

Розпашні ворота

Виготовлення та встановлення розпашних воріт. Найращі матеріали, фурнітура та автоматика. Заводська якість.

Надійні, практичні, довговічні і зовні привабливі розпашні ворота ви завжди можете замовити, звернувшись в нашу компанію «Swan Trade». Для виготовлення високоякісної продукції ми маємо в своєму розпорядженні власне, повністю укомплектоване виробництво, працюємо за євростандартами, забезпечуємо заводську якість. У нас виготовлення розпашних воріт здійснюється із застосуванням найкращих матеріалів, фурнітури, автоматики. Тому замовити у нас ви можете ворота розпашного типу різноманітної конструкції з упевненістю в отриманні якісної системи.

Ви можете замовити у нас ворота в Києві, а також доставку конструкцій в необхідне місто України зручною вам транспортно-кур’єрською службою. Для оформлення заявки скористайтеся онлайн формою на сайті або зателефонуйте нашим менеджерам.

Ціна на наші розпашні ворота відрізняється доступністю. Вартість конструкцій не включає переплат посередникам, прихованих націнок, а якість виробів на порядок вище кустарних виробів. Вирішивши купити розпашні ворота в «Swan Trade», ви отримуєте можливість замовлення сучасних конструкцій від безпосереднього виробника. Для наших клієнтів ми пропонуємо популярні види воріт з розпашними секціями, а також забезпечуємо оперативну доставку виробів за вказаною вами адресою і професійну установку систем «під ключ» з офіційною гарантією.

автоматические распашные ворота

Види розпашних воріт: автоматичні, гаражні, з вбудованою хвірткою

Які розсувні ворота ми виготовляємо?

Постійно відстежуючи сучасні тенденції на ринку, а також з огляду на побажання наших клієнтів, ми виробляємо популярні різновиди  конструкцій воріт. У «Swan Trade» ви можете замовити ворота «під ключ» з фарбуванням, ґрунтовкою полотна і несучої конструкції, з обробкою всіх швів спеціальним герметиком. При цьому ворота (Київ, Львів, Одеса, Дніпро) можуть мати різне призначення:

 • обутові (гаражні, в’їзні, з вбудованою хвірткою);
 • промислові,
 • механічні;
 • з автоматизованим механізмом.
распашные ворота для дома

Ефективно використовувати такі конструкції можна на об’єктах практично будь-якого призначення. Встановлення воріт з розпашнихи секціями допускається:

распашные ворота на даче
 • в приватних міських будинках, котеджах;
 • на заміських віллах, дачних ділянках;
 • на промислових територіях, складах, будівельних майданчиках;
 • на територіях режимного типу;
 • в офісних центрах і не тільки.

Слід зазначити, що ворота під ключ можуть виготовлятися необхідних розмірів (ширини, висоти). Конструкції доставляються готовими до установки, разом з несучими стовпчиками, хвіртками (при необхідності), фурнітурою, заставними деталями. Колір воріт ви можете підбирати такий, який буде відповідати колірній гамі існуючого паркану, фасаду чи ландшафту. Ми рекомендуємо при замовленні огорожі відразу купувати відповідні ворота, щоб все мало однаковий дизайн, колір, фактуру.

Переваги воріт з розпашними секціями

Популярність воріт з розпашними секціями пояснюється невисокою вартістю, а також рядом інших переважних особливостей. Серед важливих переваг, які мають запропоновані ворота, слід виділити:

Універсальність застосування

Такі конструкції використовуються повсюдно – на приватних чи державних об’єктах, при облаштуванні огороджень різного призначення і складності

Довговічність і стійкість

Завдяки високій якості нашої продукції, правильно встановлені ворота відрізняються тривалим терміном експлуатації. Також розпашні ворота володіють високою стійкістю щодо негативного впливу зовнішніх факторів – високої вологості, ультрафіолету, поривів вітру, опадів, перепадів температур

Відсутність необхідності постійного догляду

Для підтримки працездатності та естетичності воріт не обов’язково щодня їх мити, чистити або застосовувати інші заходи – конструкції досить практичні та не притягують бруд

Простота монтажу і зовнішня привабливість

Установка воріт здійснюється без необхідності задіяння важкої спеціальної техніки, а конструкції, виготовлені нашою компанією «Swan Trade» мають сучасний вигляд, прикрашають огорожу

Підвищення захисних функцій

Застосування сучасних замкових механізмів і якісної електроніки забезпечує безпеку території, захищеність від несанкціонованого проникнення. При бажанні ви можете замовити ворота, оснащені ідентифікаторами карт і іншими елементами, що поліпшують безпеку

Приємна вартість

На пропоновані розпашні ворота ціна залежить від різних факторів. Але якщо ви купуєте вироби у нас, то уникаєте переплат посередникам

распашные ворота

Стандартні або виготовлені за індивідуальними ескізами та розмірами ворота під ключ розпашного типу ви можете придбати в нашій компанії в зручний час. Перед оформленням вашого замовлення менеджери виконують повний розрахунок вартості, погоджують з вами всі нюанси і ціни, час установки,  що буде максимально зручним для вас. Ви завжди можете купити ворота в Києві, Львові, Дніпрі, Одесі.

Зателефонуйте нам прямо зараз!

Дізнайтесь детальну інформацію та отримайте індивідуальну пропозицію

+380674404045 +380444655239

info@swantrade.com.ua

Ціни на розпашні ворота в Києві, Львові та Україні

У нашій компанії виготовлення розпашних воріт здійснюється на професійному рівні. При цьому застосування сучасних інновацій, просунутих технологій дозволяє знижувати собівартість виробів без втрати якості. Співпрацювати з нами вигідно завжди – адже ми пропонуємо якісні ворота, які самі виробляємо і контролюємо весь процес. Гарантії, що надаються клієнтам, не тільки підвищують нашу репутацію, але і забезпечують ваш спокій.

Що входить у ціну за розпашні ворота?

Вартість конструкції може складатися з наступних видаткових статей:

 • ціна матеріалів, фурнітури, фарбування, герметика, автоматизованих механізмів;
 • оплата транспортних витрат, пов’язаних з доставкою продукції (Київ, Львів, Одеса, Дніпро, інші міста України);
 • ціна монтажних робіт, необхідних для проведення кваліфікованої установки «під ключ».

При цьому ворота в Києві ви можете змонтувати самостійно. Якщо можливий самовивіз виробів, то ви додатково заощадите і на цій витратній частині.

распашные металические ворота

Де ми працюємо?

Київ

Львів

Одеса

Дніпро

Харків

Вигідно і з гарантією купити розсувні ворота від безпосереднього виробника для вас не складе труднощів, якщо ви звертаєтеся в нашу компанію «Swan Trade». При необхідності наші фахівці підберуть оптимальний варіант воріт саме для вашого об’єкта, проведуть розрахунок конструкції з урахуванням заданих розмірів, нададуть професійну консультацію щодо правильності вибору виробів.

Телефонуйте, якщо хочете вже сьогодні замовити найкращі ворота для свого будинку, заміського котеджу, офісу, промислового підприємства і при цьому істотно заощадити на придбанні високоякісних виробів.

Зателефонуйте нам прямо зараз!

Дізнайтеся детальну інформацію та отримайте індивідуальну пропозицію

+380674404045 +380444655239

info@swantrade.com.ua