Розпашні ворота - Металлический забор от производителя - Купить забор из металла - Киев Львов Одесса Харьков Днепр | Swan Trade
Swan Trade Logo

Розпашні ворота

Надійні, практичні, довговічні і зовні привабливі розпашні ворота ви завжди можете замовити, звернувшись в нашу компанію «Swan Trade». Для виготовлення високоякісної продукції ми маємо в своєму розпорядженні власне, повністю укомплектоване виробництво, працюємо за євростандартами, забезпечуємо заводську якість. У нас виготовлення розпашних воріт здійснюється із застосуванням кращих матеріалів, фурнітури, автоматики. Тому у нас ви можете замовити ворота розпашного типу різноманітної конструкції з упевненістю в отриманні якісної системи.

На розпашні ворота ціна відрізняється доступністю. Вартість конструкцій не включає переплат посередникам, прихованих націнок, а якість виробів на порядок вище «кустарних» виробів. Вирішивши купити розпашні ворота в «Swan Trade», ви отримуєте можливість замовлення сучасних конструкцій від безпосереднього виробника. Для наших клієнтів ми пропонуємо популярні види воріт з розпашними створками, а також забезпечуємо оперативну доставку виробів за вказаною вами адресою і професійну установку систем «під ключ» з офіційною гарантією.

Ви можете замовити у нас ворота в Києві, Львові, Одесі, Харкові, а також доставку конструкцій в необхідне місто України зручною вам транспортно-кур’єрською службою. Для оформлення заявки скористайтеся онлайн формою на сайті або зателефонуйте нашим менеджерам.

Види розпашних воріт: автоматичні, гаражні, з вбудованою хвірткою

Які розпашні ворота ми виготовляємо? Постійно відстежуючи сучасні тенденції на ринку, а також з огляду на вподобання наших клієнтів, ми виробляємо популярні різновиди воротних конструкцій. У «Swan Trade» ви можете замовити ворота «під ключ» c фарбуванням, ґрунтовкою полотна і несучої конструкції, з обробкою всіх швів спеціальним герметиком. При цьому ворота (Київ, Львів, Одеса, Дніпро) можуть мати різне призначення:

 • побутові (гаражні, в’їзні, з вбудованою хвірткою);
 • промислові;
 • механічні;
 • з автоматизованим механізмом.

Ефективно використовувати такі конструкції можна на об’єктах практично будь-якого призначення. Установка воріт з розпашними секціями допускається:

 • в приватних міських будинках, котеджах;
 • на заміських віллах, дачних ділянках;
 • на промислових територіях, складах, будівельних майданчиках;
 • на територіях режимного типу;
 • в офісних центрах і не тільки.

Слід зазначити, що ворота під ключ можуть виготовлятися необхідних розмірів (ширини, висоти). Конструкції поставляються готовими до установки, разом з несучими стовпчиками, хвіртками (при необхідності), фурнітурою, заставними деталями. Колір воріт ви можете підбирати такий, який буде відповідати колірній гамі існуючого паркану, фасаду, ландшафту. Ми рекомендуємо при замовленні забору відразу купувати відповідні ворота, щоб уся огорожа мала однаковий дизайн, колір, фактуру.

розпашні ворота

Переваги воріт з розпашними секціями

Популярність воріт з розпашними секціями пояснюється невисокою вартістю, а також рядом інших важливих особливостей. Серед суттєвих переваг, які мають запропоновані ворота, слід виділити:

 • універсальність застосування. Такі конструкції використовуються повсюдно – на приватних чи державних об’єктах, при облаштуванні огороджень різного призначення і складності;
 • довговічність. Завдяки високій якості нашої продукції, правильно встановлені ворота відрізняються тривалим терміном експлуатації;
 • стійкість щодо негативного впливу зовнішніх факторів – високої вологості, ультрафіолету, поривів вітру, опадів, перепадів температур;
 • відсутність необхідності постійного догляду. Для підтримки працездатності та естетичності воріт не обов’язково щодня їх мити, чистити або застосовувати інші заходи – конструкції досить практичні, не притягають бруд;
 • простота монтажу. Установка воріт здійснюється без необхідності задіяння важкої спеціальної техніки;
 • зовнішня привабливість. Конструкції, виготовлені нашою компанією «Swan Trade» мають сучасний вигляд, прикрашають огорожу;
 • підвищення захисних функцій. Застосування сучасних замкових механізмів і якісної електроніки забезпечує безпеку території, захищеність від несанкціонованого проникнення. При бажанні ви можете замовити ворота, оснащені ідентифікаторами карт і іншими елементами, що поліпшують безпеку;
 • приємна вартість. На пропоновані розпашні ворота ціна залежить від різних факторів. Але якщо ви купуєте вироби у нас, то захищені від переплат посередникам.

Стандартні або виготовлені за індивідуальними ескізами та розмірами розпашні ворота під ключ ви можете придбати в нашій компанії в зручний час. Перед оформленням вашого замовлення менеджери виконують повний розрахунок вартості, погоджують з вами всі нюанси і ціни, час установки, максимально зручний для вас. Ви завжди можете купити ворота в Києві, Львові, Дніпрі, Одесі.

Ціни на розпашні ворота в Києві, Львові та Україні

У нашій компанії виготовлення розпашних воріт здійснюється на професійному рівні. При цьому застосування сучасних інновацій, просунутих технологій дозволяє знижувати собівартість виробів без втрати якості. Співпрацювати з нами вигідно завжди – адже ми пропонуємо якісні ворота, які самі виробляємо і контролюємо весь процес. Гарантії, що надаються клієнтам, не тільки підвищують нашу репутацію, але і забезпечують ваш спокій.

Що включає ціна на розсувні ворота? Вартість конструкції може складатися з наступних видаткових статей:

 1. ціна матеріалів, фурнітури, фарбування, герметика, автоматизованих механізмів;
 2. оплата транспортних витрат, пов’язаних з доставкою продукції (Київ, Львів, Одеса, Дніпро, інші міста України);
 3. ціна монтажних робіт, необхідних для проведення кваліфікованої установки «під ключ».

При цьому ворота Київ ви можете змонтувати самостійно. Коли можливий самовивіз виробів, то ви додатково заощадите і на цій витратної частини.

Вигідно і з гарантією купити розсувні ворота від безпосереднього виробника не складе для вас труднощів, якщо ви звертаєтеся в нашу компанію «Swan Trade». При необхідності наші фахівці підберуть оптимальний варіант воріт саме для вашого об’єкта, проведуть розрахунок конструкції з урахуванням заданих розмірів, нададуть професійну консультацію щодо правильності вибору виробів. Телефонуйте, якщо хочете вже сьогодні замовити кращі розпашні ворота для свого будинку, заміського котеджу, офісу, промислового підприємства і при цьому істотно заощадити на придбанні високоякісних виробів.

Залиште заявку на зворотній дзвінок