Автоматика для воріт - Металлический забор от производителя - Купить забор из металла - Киев Львов Одесса Харьков Днепр | Swan Trade
Swan Trade Logo

Автоматика для воріт

Таке обладнання, як сучасна автоматика для воріт, дозволяє підвищити функціональність стулок, а також спростити експлуатацію, зробити ворота більш комфортними і практичними в щоденному використанні. Якщо ви плануєте купити автоматику для воріт, то спочатку слід вибрати модель електроприводу, що відповідає типу стулки, призначенням об’єкта, планованої навантаженості, а також вашим перевагам.

Установка автоматичної системи управління позбавляє користувачів від відкривання/закривання стулок вручну, дозволяє не виходячи з автомобіля здійснювати маніпуляції з воротами. Бездоганні сучасні механізми не тільки роблять роботу воріт тихою, підвищують зручність експлуатації, а й істотно економлять час власника, гарантують безпеку об’єкта, забезпечують надійний захист від несанкціонованого проникнення на територію.

Якою буває автоматика для воріт?

Один раз вибравши і встановивши надійний електропривід, ви на довгі роки забудете про необхідність заміни або ремонту функціонального механізму. Тому, автоматика для воріт повинна мати високі якісні характеристики, бути призначеною для стулок вашого об’єкта, оптимізованою під призначення. Щоб кожен міг підібрати обладнання автоматизації відповідно до індивідуальних вимог, виробники пропонують великий асортимент приводів для воріт:

розпашних

відкатних (з від’їжджаючою стулкою)

секційних (піднімаються вгору)

Основні характеристики систем, на які експерти рекомендують звертати увагу при виборі продукції, наступні:

 • призначення і тип воріт;
 • вага стулки, на який розраховано обладнання автоматизації;
 • швидкість (швидкісна або стандартна модель, розрахована на середню або низьку інтенсивність);
 • клас захисту;
 • функціональність, наявність різних опцій;
 • комплектація.

Також загальноприйняті критерії високої якості електроприводу включають:

 • сталеві шестерні, встановлені в редукторі;
 • надійний корпус із сталі або алюмінію;
 • потужний двигун з захистом від перегріву, перепадів напруги.

Порада: Для воріт приватного та не дуже інтенсивного використання буде достатньо приводу з заданим параметром потужності в межах 30-50%. Якщо ж система підбирається для промислових підприємств, то краще робити ставку на моделі, розраховані на 100% інтенсивність експлуатації і ті, які можна додатково оснастити акумулятором.

Ворота с автоматикой.

Автоматика для розпашних воріт

Ворота з розкриваючими стулками є поширеною моделлю і використовуються як в приватному секторі, так і на промислових об’єктах. Для розпашних воріт розроблені досить практичні приводи, які можуть успішно функціонувати в 3-х режимах – ручному, автоматичному, напівавтоматичному. Ви можете вибрати важільні механізми або більш надійні лінійні.

Фахівці стверджують, що автоматика для розпашних воріт схильна до підвищеної вітрової та кліматичної навантаженості. Тому підбирати обладнання необхідно з запасом потужності, орієнтуючись на площу полотна і продувність. Також рекомендують враховувати:

 • точність (механічні системи краще гідравлічних версій);
 • приводи, оснащені висувними штоками, прослужать довше, ніж повзункові;
 • якщо редуктор має черв’ячну передачу, то вручну, без пульта, стулку відкрити неможливо або дуже складно;
 • верхнє розташування двигуна запобігає виникненню замикань, потрапляння води в двигун;
 • діаметр стовпів повинен відповідати параметрам встановленого обладнання.

Якісна автоматика для розпашних воріт орного типу пропонується такими виробниками, як NICE, BFT, Rotelli, Comunello, CAME, Marantec, Hormann. Уточнити, яку саме модель вибрати вам, можна у менеджерів Swan Trade.

Распашные ворота с автоматикой.

Автоматика для відкатних воріт

Відкатні ворота – проста і ефективна конструкція, яка активно використовується на приватних, промислових, напів промислових об’єктах. Електроприводи для відкатних воріт мають просту будову, що включає мотор, редуктор, плату управління, кінцеві вимикачі. Принцип роботи системи полягає в передачі крутного моменту від двигуна на рейку, встановлену уздовж полотна стулки.

Якщо вам потрібна надійна, довговічна автоматика для відкатних воріт, то при виборі системи звертайте увагу на:

 • моделі, оснащені магнітними кінцевиками, які не втрачають працездатності при обмерзанні, зниженні температури навколишнього середовища;
 • металеві шестерні редуктора, що подовжують термін безаварійної експлуатації;
 • функціональність плати управління з можливістю доустановки різних елементів;
 • ємність конденсаторів, встановлених в двигунах (чим більше ємність, тим потужніший мотор);
 • спеціальне мастило редуктора, що зберігає мотор працездатним навіть в морози;
 • наявність знімного процесора в платі управління для можливості економного ремонту із заміною запчастини.

Правильний вибір автоматики для воріт – це гарантія тривалої експлуатації без збоїв і поломок. Перевіреними брендами, які випускають якісні системи, є CAME, BFT, NICE, FAAC, Rotelli, Hormann, Marantec, Comunello, Alutech. Фахівці Swan Trade завжди допоможуть визначитися з правильним вибором електроприводу.

Откатные ворота с автоматикой.

Автоматика для воріт секційного типу

Секційні ворота також користуються популярністю і можуть встановлюватися на об’єктах різного призначення. Комплект автоматики на такі стулки оснащується навальним або стельовим приводом. Варіант з навальним механізмом підходить для воріт з важкими стулками і монтується на вал в бічній частині. Ворота починають рух при запуску обертання валу. Стельові системи – це версія для гаражів з висотою воріт в межах 3 м.

Критерії вибору автоматики для воріт секційного типу наступні:

 • тип передачі (ланцюгова, ремінна). На думку експертів і досвідчених користувачів, ланцюгова передача відрізняється довговічністю, надійністю;
 • наявність в комплекті пристрою для аварійного розблокування воріт при відсутності електроживлення. Зазвичай такий модуль з тросом і індивідуальним ключем, який встановлюється на зовнішній частині воріт, передбачений в сучасних моделях;
 • наявність якісних шестерень в редукторі (металеві, а не пластикові);
 • достатній запас електродвигуна, відповідний площі стулки;
 • функціональність.

Переваги автоматичних воріт

Чим установка автоматики так хороша для користувачів? Чому клієнти Swan Trade віддають перевагу воротам, оснащеним електроприводами? Існує ряд вагомих переваг таких конструкцій, серед яких відзначають:

 • максимальний комфорт з можливістю дистанційного керування стулками з машини, на відстані не менше 10 м, через смартфон або індивідуальний пульт, виконаний у вигляді стильного брелка;
 • можливість дооснащення системи різними елементами, що підвищують зручність експлуатації і безпеку. Більшість сучасних моделей автоматики можна доповнити сигнальної лампою, фотоелементами, акумуляторами, модулями аварійного розблокування, світлофорами;
 • ремонтопридатність, можливість заміни приводу без серйозної модифікації воріт;
 • простота установки без необхідності проведення зварювальних робіт. Системи поставляються повністю готовими до монтажу;
 • тривалість експлуатації, збереження цілісності корпусу приводу, комплектуючих;
 • великий асортимент моделей, що дозволяє кожному підібрати електропривод відповідно до особливостей воріт, особистими уподобаннями.

Де ми працюємо?

Київ

Львів

Одеса

Дніпро

Харків

Дивіться весь список міст – тут

Ціна на комплект автоматики для воріт

Скільки коштує якісний електропривід для воріт? Ціновий сегмент досить широкий, а на вартість системи впливають безліч факторів:

 • вид автоматики (для орних, секційних, відкатних стулок);
 • марка виробника;
 • якість металу, інших конструктивних елементів;
 • функціональність (визначення перешкод, режим хвіртки, самонавчання з запам’ятовуванням кінцевих положень, програмування, самодіагностика системи перед кожним запуском, пару з безліччю пультів, електронне блокування для виключення випадкового відкриття, налаштування паузи, налаштування швидкості руху та ін.);
 • інтенсивність;
 • тип захисту корпусу по стандарту IP для запобігання ушкоджень внаслідок попадання у внутрішню частину пилу, бруду, вологи. Також корпусу обладнання можуть витримувати високі / низькі температури, бути стійкими до корозії, цвілі;
 • комплектація.
Металлические распашные ворота с автоматикой.

Зателефонуйте нам і ви зможете купити автоматику для воріт прямо зараз!

Дізнайтеся детальну інформацію та отримаєте індивідуальну пропозицію

+380674404045 +380444655239

info@swantrade.com.ua

Автоматика для воріт від компанії Swan Trade

У компанії Swan Trade ви завжди можете замовити виготовлення воріт різного типу з оснащенням сучасної, потужної, функціональної автоматики. Перед тим, як підібрати електропривід для ваших воріт, менеджери проведуть консультацію щодо замовлення оптимальної моделі системи. Зверніть увагу – ви можете купити такі ворота з автоматичною системою відкривання/закривання, виготовлені:

металевих жалюзів (з використанням ламелів TWINGO, Гамма, Віола, Еко, Дельта)

євроштакетника (для вибору доступні моделі UNIX, Авангард, Класик, Версаль, Кантрі, Ексклюзив)

Розміри, конструкція, колір воріт визначаються відповідно до побажань замовника. При необхідності фахівці Swan Trade виконують не тільки установку електроприводу з усіма супутніми роботами, але і можуть згодом здійснювати технічне обслуговування системи.

Компанія Swan Trade не тільки виготовляє сучасні ворота для різних об’єктів, але і є дилером електроприводів. Тому, якщо ви хочете купити автоматику для розпашних воріт, відкатних та інших видів в Україні за найкращими цінами, а також отримати якісні автоматизовані ворота орного, секційного, відкатного типу, то зв’яжіться з менеджерами зручним способом вже сьогодні.

Питання-Відповіді

Як автоматика для воріт захищена від несанкціонованого дистанційного керування?

Завдяки вбудованому радіоприймача сучасні електроприводи відмінно приймають сигнал, що надходить з пульта дистанційного керування або з сполученого смартфона. Для того щоб уникнути несанкціонованого управління воротами, сигнали кодуються по динамічному принципу і не можуть бути використані порушниками.

Скільки пультів можна записати в одну систему?

Кількість записуваних пультів визначається виробником автоматики і зазвичай вказується в інструкції до обладнання. Існують моделі, в яких встановлені плати з можливістю розширення можливостей, дооснащення пультами понад ту кількість, яка передбачена заводськими налаштуваннями.

Що робити з автоматизованими воротами, якщо відсутня електрика?

Більшість моделей автоматичних приводів мають модуль для аварійного відкриття вручну за допомогою індивідуального ключа. Також є версії систем, в яких передбачена можливість установки акумуляторів.

Яка автоматика є найбільш безпечною для користувача?

При бажанні купити автоматику, яка буде максимально безпечною в процесі експлуатації, вибирайте моделі з функцією визначення перешкод. Такі електроприводи виконують зупинку і зворотний рух стулки при найменшому зіткненні з перешкодою. Це дозволяє запобігти травматизму, а також не допустити зіткнення стулки з транспортним засобом під час руху. Також безпека підвищена в моделях, що мають функцію самоблокування стулки.

Чи можна встановити автоматику черв'ячного приводу на розсувні ворота?

Так, такий тип обладнання оптимальний для розпашних стулок. Але будьте уважні - якщо стовпи занадто широкі, то при відкритті стулок всередину установка такого електроприводу неможлива. В такому випадку слід віддати перевагу важеля приводу.

Привід з якою інтенсивністю підходить для побутового використання?

На думку експертів, побутові ворота цілком можна оснащувати автоматикою з інтенсивністю в межах 30%.

Чому автоматичні ворота вимагають професійної установки?

Незважаючи на те, що ворота, що виготовляються компанією Swan Trade, прості в монтажі та експлуатації, якість і довговічність використання автоматизованих стулок безпосередньо залежить від якості проведення монтажних робіт. Якщо при монтажі допущені помилки, неточності, то при перекоси або виникненні тертя автоматика буде схильна до багаторазовим перевантаженням і швидко вийде з ладу.

Як довго працюють автоматичні ворота без техобслуговування?

Все залежить від якості системи, інтенсивності експлуатації, кліматичних факторів. В основному виробники дають гарантію не менше 3-х років.

Для яких об'єктів підходять автоматичні ворота від Swan Trade?

Ви можете встановити такі ворота в приватному будинку або заміському котеджі, на дачі, на будівельних майданчиках, складських територіях, на паркінгах, в'їздах у двори житлових комплексів, баз відпочинку, санаторіїв і не тільки. Завдяки універсальності обмежити сферу успішної експлуатації автоматичних воріт досить складно.

Чому автоматичні ворота вигідно замовляти в Swan Trade?

Ви отримуєте гарантовано якісні, стильні, довговічні, функціональні конструкції, які прослужать багато років, зберігаючи привабливий зовнішній вигляд, цілісність, працездатність навіть при перепадах температур, опадах.

Залиште заявку на зворотній дзвінок