Паркан Жалюзі - Металлический забор от производителя - Купить забор из металла - Киев Львов Одесса Харьков Днепр | Swan Trade
ОГОРОЖА ЖАЛЮЗІ

Сучасний дизайн і унікальна конструкція
для вашого комфорту

Swan Trade Logo

Металевий паркан жалюзі

Сучасний дизайн і унікальна конструкція
для вашого комфорту

Функціональний і практичний, надійний та зовні привабливий паркан жалюзі ефективно може використовуватися для організації будь-якого об’єкта. Завдяки універсальності даний вид сучасного забору, що виготовляється з металу, застосовується для приватних будинків, заміських котеджів, промислових або адміністративних будівель і споруд. Щоб купити огорожу жалюзі високої якості, з оперативною доставкою, професійною установкою, вам достатньо звернутися в нашу спеціалізовану компанію «Swan Trade».

Шумопоглинаючий ефект, який виділяє паркан жалюзі, є додатковим бонусом до основних переваг конструкції. Ми пропонуємо сучасні рішення, які виготовляються з високоякісних і довговічних матеріалів, монтуються на тривалий термін, прекрасно поєднуються з архітектурою будь-якого стилістичного виконання. Уже сьогодні замовити паркан жалюзі у нас ви можете, зв’язавшись з нашими менеджерами або залишивши онлайн заявку на сайті.

Сучасні паркани жалюзі від виробника

Металеві паркани і огорожі типу «жалюзі» отримали визнання багатьох користувачів через привабливості дизайну, міцності і підвищеної функціональності. Зовні паркан являє собою секції з горизонтально розташованими планками. Ламелі розміщуються під невеликим кутом, встановлюються на спеціальний каркас, а зібрані в єдину конструкцію секції кріпляться на попередньо встановлені стовпи, опори, в отвори або безпосередньо до стіни. Завдяки спеціальному покриттю металеві елементи надійно захищені від:

 • Пошкодження корозійними процесами;
 • Негативного впливу опадів;
 • Ультрафіолету.

Особливості конструкції з ламелей

Якщо ви хочете купити паркан жалюзі, який буде чудово захищати територію від сторонніх поглядів, виконувати естетичну функцію, тривалий час зберігати цілісність, то з упевненістю можете вибирати з оцинкованими ламелями жалюзі.

Виготовлення з міцного і надійного металевого сплаву дозволяє встановлювати конструкції в кліматичних умовах з підвищеними параметрами вологості. Завдяки властивостям низької парусності металевий паркан жалюзі, на відміну від суцільних, ідеально підходять для установки в прибережних районах, в місцях з сильним вітром. Додаткові ребра жорсткості надають можливість виготовлення забору висотою більше 2 м, а секції довжиною до 6 м. Гарантія на готові конструкції надається мінімум на 10 років. З погляду на порошкове покриття з полімеризацією ламелі з оцинкованого і забарвлюваного металу стійкі до пошкоджень, які можуть виникати під негативним впливом зовнішнього середовища.

Приватність

Залежно від моделі та обраного проміжку між планками конструкція паркану забезпечує повну або обмежену закритість території від сторонніх очей.

Дизайн

Металевий паркан-жалюзі – це стильна огорожа, яка однаково підходить як для сучасних будівель, так і для традиційних будинків.

Економія

Немає потреби в щорічному підфарбовуванні та будь-якому іншому спеціальному догляді. Полімерне покриття забезпечує стійкість кольору на довгі роки.

Довговічність

Завдяки особливому профілю планок та якісному матеріалу початковий вигляд не змінюється під впливом зовнішнього середовища. Метал не вбирає вологу, як камінь, не горить і не гниє, як дерево.

Мікроклімат

Зазори між планками забезпечують циркуляцію повітря, що сприятливо впливає на рослини і насадження, що знаходяться поруч. Це значна перевага над суцільними парканами.

Доступність

У разі пошкодження можна замінити лише кілька планок без необхідності заміни всього прольоту.

Пропонуємо вибрати і купити паркан жалюзі Twingo

Преміум металевий паркан жалюзі TWINGO є еталонним серед цілого класу нових огороджень, які стрімко набирають популярність і користуються високим попитом серед покупців, не дивлячись на зовсім недавню появу на ринку. Сама конструкція «жaлюзі» відома вжe багато років, але лише недавно її стали використовувати при пpoeктуванні парканів.

Останнім часом багато власників земельних ділянок відмовляються від суцільних огороджень, віддаючи перевагу більш сучасним конструкціям, висуваючи при цьому високі вимоги. Так, паркани не тільки повинні забезпечувати безпеку території, спокій і комфорт власника, але до того ж бути довговічними, надійними, простими у догляді, маючи при цьому привабливий зовнішній вигляд.

Подібним запитам цілком відповідає унікальна пропозиція – двосторонній паркан жалюзі Твінго, який можна купити тільки у нас, оскільки дана модель запатентована. Ламелі паркану розроблені експертами галузі у відповідь на запити клієнтів.

Зацікавилися парканом жалюзі?

Затребуваність заборів зростає з кожним днем, і багато виробників пропонують свої послуги кінцевому споживачу. Ви завжди можете звернутися в нашу спеціалізовану компанію «Swan Trade» і отримати бажану продукцію за найкращою ціною. Організоване власне виробництво повного циклу, постійне вдосконалення технологій, команда кращих фахівців, розширення асортименту – все це дозволяє нам залишатися на лідируючих позиціях сучасного ринку, пропонуючи якісний та довговічний паркан жалюзі.

Замовляючи паркани безпосередньо від виробника, ви отримуєте найбільш вигідні пропозиції і умови співпраці, серед яких:

 • Оптимальна вартість, що не включає будь-які переплати посередникам;
 • Офіційні гарантії;
 • Багатий асортимент фарбування – будь-який колір по каталогу RAL, різні варіанти покриття, імітація декількох видів деревини.

Щоб визначити, який жалюзі паркан підійде для вашого об’єкта, ви можете звернутися до наших професійних фахівців. З урахуванням призначення, естетичної складової, а також планованого бюджету ми підберемо оптимальне рішення, виконаємо попередній розрахунок вартості, надамо команду кваліфікованих монтажників для оперативної і грамотної установки конструкції на місці «під ключ».

Переваги огорож з ламелями жалюзі

Чому сьогодні багато хто бажає встановлювати на своїх ділянках огорожі з металевих ламелей? Вибираючи в якості паркан типу жалюзі, ви отримуєте довговічну монументальну конструкцію з наступними переважаючими характеристиками:

Висока якість

Досвідчені експерти нашої компанії на кожному з етапів виробництва здійснюють ретельний контроль якості елементів. В результаті готова продукція повністю відповідає чинним нормам, стандартам, а також очікуванням клієнта;

Провітрюваність

Особливий показник, досить важливий для невеликих ділянок, а також обмежених територій, на яких необхідна підтримка комфортного мікроклімату;

Легкість та економічність монтажу

При установці не потрібне застосування важкої техніки, зварювальних апаратів;

Великий асортимент колірної палітри

Завдяки можливості фарбування паркану в будь-який із кольорів RAL легко підібрати відтінок, відповідний фасаду, ландшафту. Також можливе нанесення кольору з імітацією натуральної деревини в декількох варіантах;

Гарантована якість

Виготовлення здійснюється на спеціалізованому заводі, а не в гаражі, з використанням сучасного обладнання, тому конструкції мають максимально точні форми, вигини, випускаються без браку;

Режим «невидимка»

Дана особливість заборів жалюзі досягається за рахунок унікального розміщення ламелей. При необхідності з внутрішньої огородженої частині можна переглядати зовнішню територію (крім моделей “Твінго”, які виглядають однаково як зовні, так і зсередини);

Індивідуальність дизайну

Згідно з вашим замовленням секції під монтаж паркану можуть мати індивідуальні розміри, визначені зазори між встановленими ламелями, ексклюзивні забарвлення, принти;

Стійкість, щодо зовнішніх негативних чинників

Полімерний шар покриття відрізняється високою стійкістю щодо ультрафіолетових променів, опадів, вітру. Яскравість забарвлення зберігається довгі роки без змін;

Можливість монтажу «під ключ» в єдиному стилі

Наша компанія виконує не тільки виготовлення парканів. Ми також пропонуємо виробництво хвірток та гаражних воріт. При цьому все може виготовлятися в одному стилі і монтуватися з підключенням сучасної автоматики для зручності експлуатації.

Крім наведених переваг, металевий паркан жалюзі вигідно відрізняється від таких огороджень, як ковані, дерев’яні, а також з профнастилу:

 • ковані занадто дорогі, “показушні” і вже не користуються колишньою популярністю;
 • дерев’яні також мають високу вартість, вимагають постійного догляду – шпаклівки, підфарбовування, лакування, а також схильні до негативного впливу кліматичних факторів;
 • профнастил може ефективно використовуватися в якості тимчасового огородження на будівництвах, при проведенні ремонтних робіт. Такий паркан примітивний, і до того ж блокує природні вітряні потоки, що призводить до підвищення температури на ділянці, створення “ефекту сауни”, погіршення мікроклімату, загибелі зелених насаджень, квітів.

Ми рекомендуємо використовувати універсальні, практичні, стильні огородження жалюзі на будь-яких об’єктах. При цьому на фірмову продукцію наша компанія «Swan Trade» надає офіційні гарантії строком на 10 років, тому що ми дійсно впевнені у високій якості, довговічності, надійності, стійкості випускаються на власному заводі виробів.

Доступна в таких варіантах

 • в двосторонньому покритті “поліестер”,
 • в полімерному порошковому покритті “гладкий мат” або “універсальний глянець”,
 • з покриттям Printech (імітація деревного розпилу): дуб мараньон (світле дерево), золотий дуб, античний дуб,
 • Printech combi (одна сторона – античний дуб, інша – коричневий ґрунт).

Основні характеристики

 • товщина металу – 0,45-0,5 мм
 • цинковий шар – 275 г/м2
 • розкрій – 210 мм
 • висока стійкість до корозії
 • ефективна циркуляція повітря
 • низька парусність
 • довговічність конструкції
Ламель Твинго
Тип защитного покрытияТолщина покрытияЦвет
полиэстер 25 микронRAL 3005, 6005, 7024, 8017, 8019
полимерное порошковое ГЛЯНЕЦот 80 до 150 микронRAL 3005, 6005, 7024, 8017, 8019
полимерное порошковое МАТот 80 до 150 микронRAL 3005, 6005, 7024, 8017, 8019
PRINTECH COMBI35 микрон1 сторона - Античный дуб, 2 сторона - коричневый грунт
PRINTECH35 микронЗолотой Дуб, Античный Дуб, Дуб Мараньон

Класичні паркани-жалюзі: характеристики

На відміну від Твінго, що дозволяють створити однаковий вигляд як із зовнішньої території, так і з огородженої ділянки, ламелі для класичних парканів жалюзі є односторонніми. Таким чином можна повністю або частково обмежити можливість перегляду зовні, при цьому залишивши можливість для перегляду зсередини.

Моделі Гамма і Віола

Для надання плавних обрисів, у даного типу закруглена одна сторона. Різниця між планками полягає тільки в розмірах. Так, ширина моделі Гамма становить 100 мм, а моделі Віола – 82 мм. Обидві моделі доступні до замовлення з одностороннім або двостороннім покриттям «поліестер». Використовується якісний метал товщиною 0,45 – 0,5 мм з високим цинковим покриттям – 275 г/м2 .

Забор-жалюзи ЭКО

Моделі Дельта і Еко

Істотною відмінністю від попередніх моделей є край прямої загостреної форми. Різниця між самими ламелями Дельта і Еко, як і в випадку з Гамма і Віола, полягає в ширині планки. Так, для Дельти вона становить 100 мм, а для Еко – 83 мм. В іншому ж все планки схожі – використовується той же якісний метал товщиною 0,45 – 0,5 мм з високим цинковим покриттям – 275 г/м2 .

Забор-жалюзи Дельта

Оригінальна форма Жалюзі

Конструктивно металевий паркан жалюзі являє собою жорсткий каркас з металу з встановленими під певним кутом профільованими сталевими планками, які також називаються ламелями. Спеціально профільована форма надає їм високу жорсткість і естетичний зовнішній вигляд.

Додатковим захистом від корозії є полімерне порошкове покриття доступне в глянсовому і матовому виконанні. Воно сприяє збільшенню товщини і підвищенню надійності конструкції. Завдяки такому покриттю паркан буде служити протягом багатьох років.

Ще однією відмінною рисою є низька парусність конструкції, що дає можливість встановлювати її в місцях, що характеризуються сильним і поривчастим вітром. Форма має високу звуконепроникність, так як в певній мірі є звуковим екраном, тим самим поглинаючи вуличний шум і забезпечуючи спокійну атмосферу навколо будинку.

Конструкция забора-жалюзи

Ціна на металевий паркан жалюзі

Універсальні паркани з оцинкованими ламелями жалюзі виготовляються з урахуванням ваших побажань, в необхідних розмірах. Стандартно глибина формованої секції становить 60, 80, 100 мм, а висота і довжина узгоджуються з клієнтом і відповідають призначенню майбутнього огородження. Ламелі виготовляються з якісного оцинкованого металу товщиною 0.5 мм.

Поверхня може покриватися порошковим полімерним складом. Для закріплення фарбування виріб відправляється в спеціальну камеру. У секцію збираються вже пофарбовані і елементи, які пройшли полімеризацію. Конструкція жалюзі складаються з:

 • зварного металокаркасу з оцинкованої квадратної труби (каркас формується при необхідності, якщо довжина більше 2м);
 • Ламелей, що виготовляються з прокатанного металопрофілю, з проходженням полімеризації (завальцюванням);
 • Добірних елементів – комплектуючих, необхідних для формування конструкції, що виготовляються з листового оцинкованого металу (і пофарбованого в відповідний колір);
 • Металевих стовпчиків (профільної труби), які використовуються в якості опор при монтажі паркану. Стовпчики використовуються при установці на чистий фундамент, при відсутності бетонних стовпів. Можлива установка без фундаменту. При декоративної «зашивці» стін стовпчики не потрібні.

Також, при бажанні клієнта, секції можуть встановлюватися на стовпи, викладені з цегли, натурального або штучного каменю, габиона. Незважаючи на те, що ми не обмежуємо клієнтів в розмірах секцій, на думку експертів панелі краще замовляти розмірами не більше 3.5 м в ширину і не більше 3.0 м в висоту. Доставка продукції здійснюється у всі міста України.

Висока якість фарбування парканів типу жалюзі

Висока якість огороджень жалюзі від нашої компанії «Swan Trade» визначається не тільки повністю автоматизованою технологією сучасного прокату, а й інноваційним способом фарбування. На зрізах і стиках металу не з’являються іржа, тому торці заливаються спеціальним шаром, а всі складові елементи конструкції оцинковані.

Вироби покриваються порошковим фарбуванням, полімеризуються в спеціальній камері. Унікальність складу дозволяє наділяти готову продукцію наступними перевагами:

 • Довговічність збереження яскравого забарвлення;
 • Відсутність вигорання на сонці;
 • Можливість фарбування в класичні і нестандартні кольори з багатого асортименту каталогу RAL;
 • Можливість вибору текстури покриття – матове, глянцеве, комбіноване покриття;
 • Можливість підбору кольору під обробку існуючого цоколя, фарбування покрівлі, віконних рам, добірних елементів відливів, фасаду та ін.

Базові кольори парканів-жалюзі

 • Одностороннє заводське полімерне покриття – RAL 1014, 1015, 3005, 3009, 3011, 5005, 6005, 7024, 8017,8019;
 • Двостороннє заводське полімерне покриття з товщиною покриття до 25мкн – RAL  3005, 6005, 7024, 8017, 8019;
 • Двостороннє власнее полімерне покриття до 150мкн  – RAL 1014, 1015, 3005, 3009, 3011, 5005, 6005, 7024, 8004, 8017, 8019, 9002, 9003;
 • Двостороннє власнее полімерне покриття до 100мкн  – RAL 1014, 1015, 3005, 3009, 6005, 6020, 7016, 7024, 8004, 8017, 8019, 9002, 9003, 9005;
 • PRINTECH (двосторонні дуби) – Античний Дуб, Дуб МАРАНЬОН, Золотий Дуб;
 • PRINTECH COMBI (с одной сторони дуб, з іншої – грунтовка) – PRINTECH (Античный Дуб), 2 сторона – коричневий грунт.

Стандартні кольори в покритті «полиестер» – винно-червоний (3005 RAL), зелений мох (6005 RAL), графітовий сірий (7024 RAL), шоколадно-коричневий (8017 RAL), сіро-коричневий (8019 RAL).

RAL палитра 1

Стандартні кольори в полімерному покритті «Універсальний глянець» – сигнальний синій (5005 RAL), графітовий сірий (7024RAL), мідно-коричневий (8004 RAL), шоколадно-коричневий (8019 RAL), сіро-коричневий (8019 RAL), сигнальний білий (9003RAL).

RAL палитра 2

Стандартні кольори в полімерному покритті «Гладкий мат» – світла слонова кість (1015 RAL), шоколадно-коричневий (8017RAL), сіро-коричневий (8019 RAL), чорний бурштин (9005 RAL).

RAL палитра 3

Класичні моделі виготовляються в двох варіантах: зі сталевим каркасом і без сталевого каркаса.

 1. Варіант “без сталевого каркаса” рекомендований для створення з прольотами менше 1,5 м. У такому випадку ламелі фіксуються по краях конструкції планками з П-профілю, а вертикальні планки жорсткості надають додаткову міцність.
 2. Варіант “зі сталевим каркасом” рекомендований для створення з прольотами більше 1,5 м. Каркас з профільованої труби надає чудову міцність і надійність.

Як доглядати за парканами?

Довговічність, надійність та естетичність огороджень – не єдині переваги, якими відрізняються ці унікальні конструкції. Якщо ви хочете отримати паркан, який не вимагає щоденного особливого догляду – то це теж металевий паркан жалюзі. Щоб підтримувати конструкцію в цілісності і чистоті, не потрібно постійно її мити – полімерне покриття не притягує пил і забруднення.

Ворота, вбудовані хвіртки для комплектації парканів жалюзі

Зазвичай, при замовленні парканів потрібно дооснащення конструкцій в’їзними воротами і хвіртками. Розуміючи цю необхідність, ми пропонуємо клієнтам комплексний сервіс, який включає виготовлення «під ключ». При необхідності воріт ви можете вибирати такі популярні варіанти, як:

 • Розпашні з однією або двома стулками;
 • Відкатні, які є оптимальною версією при обмеженому просторі;
 • Відкатні з роз’їздом в 2 сторони;
 • З вбудованою в стулку хвірткою.

Для максимальної зручності ворота можуть оснащуватися системами автоматичного відкриття-закриття з керуванням через стаціонарний або віддалений пульт. Калитки жалюзі можуть мати замки з традиційною нажимною ручкою або електро-механічні з підведенням для домофона. На полотні можна розмістити таблички з будь-якою інформацією, поштовий ящик. При бажанні хвіртки оснащуються замкової панеллю, кнопкової клавіатурою, зчитувачем карт. Звертаємо вашу увагу на те, що будучи офіційними дилерами, ми пропонуємо сучасну автоматику з комплексним сервісом по установці і подальшого обслуговування електронних систем.

Ціна залежить від кількох основних чинників, серед яких:

 • Розмір;
 • Тип фарбування;
 • Кількість секцій;
 • Необхідність докомплектації воротами, хвірткою;
 • Послуги монтажу (включаючи доставку на об’єкт, підготовку периметра до установки).

Прорахувати вартість паркану з ламелей для вашої ділянки наші менеджери зможуть на етапі попереднього замовлення. Зв’язатися з нами для отримання такої інформації ви можете через онлайн форму, по телефону.

Сван Трейд – це оригінальні огорожі, які не схожі на звичайні, вони високої якості і за цілком доступною ціною. Неповторний зовнішній вигляд чудово поєднується з сучасними об’єктами, як приватними будинками, так і промисловими об’єктами. Доставляємо і монтуємо по всій території України.

Як купити паркани жалюзі?

Щоб вигідно купити паркан жалюзі, вам не знадобиться шукати надійного виробника і професійну монтажну організацію. Досить звернутися в нашу компанію «Swan Trade», щоб отримати повноцінний сервіс «під ключ». Для замовлення виконайте кілька простих дій:

 • Перегляньте наші пропозиції;
 • Залиште заявку на прорахунок (при необхідності);
 • Зв’яжіться з нами зручним способом – через сайт або просто по телефону в зручний для вас час.

Ми не просто пропонуємо виготовити металевий паркан жалюзі. Ми прораховуємо всю конструкцію з наданням розмірів, кращих варіантів опалубки і стовпів. Також наша команда доставляє всі необхідні для установки матеріали на майданчик об’єкту, проводить підготовчі роботи. У підсумку ви отримуєте:

 • Якісні вироби;
 • Професійний монтаж;
 • Офіційні гарантії.

Незалежно від того, чи потрібно вам паркан для дачної ділянки, міського котеджу або промислового об’єкта – огорожа типу жалюзі неодмінно забезпечить необхідний захист території на тривалий термін. Вартість такого паркану приємно порадує доступністю, а швидкість установки не змусить довго чекати облаштування навіть великої площі. Телефонуйте, якщо потрібна кваліфікована консультація або термінова допомога в складанні замовлення.

Зверніть увагу – ми не прив’язані до вашої геолокації і можемо з легкістю доставити і встановити паркан жалюзі в будь-якому місті України. З кожним клієнтом працює індивідуальний менеджер, який відстежує виконання поставленого завдання, а також консультує замовника та оперативно вирішує питання, що виникають. Вже зараз ви можете зв’язатися з нами і отримати повну інформацію про парканах типу жалюзі, а також скласти свою заявку.

Зателефонуйте нам прямо зараз!

Дізнайтеся детальну інформацію та отримайте індивідуальну пропозицію

+380674404045 +380444655239

info@swantrade.com.ua

Де ми працюємо?

Київ

Львів

Одеса

Дніпро

Харків

Залиште заявку на зворотній дзвінок