Металевий паркан ※ Купити паркан від виробника, ціни | Swan Trade - Металлический забор от производителя - Купить забор из металла - Киев Львов Одесса Харьков Днепр | Swan Trade
МЕТАЛЕВА ОГОРОЖА
Swan Trade Logo

МЕТАЛЕВИЙ ПАРКАН ВІД ВИРОБНИКА

Забор-жалюзи

Огорожа жалюзі

Красиве і сучасне огородження для житлового будинку, заміської ділянки і навіть промислових зон, яке не тільки надійно захищає, а також і прекрасно приховує внутрішню територію від очей перехожих з боку вулиці. При цьому дозволяє повітрю вільно циркулювати на обгородженій території, тим самим зберігаючи мікроклімат і підтримуючи сприятливі умови для рослин.

Огорожа жалюзі забезпечує всі переваги прозорих парканів - хорошу провітрюваність, низьку парусність, зменшені вимоги до несучої конструкції, в той же час залишаючи можливість повністю обмежити огляд із зовнішньої сторони.

Металевий штахетник

Металевий штахетник приходить на зміну парканів з дерев’яного, оскільки перевершує його за багатьма характеристиками. Він не горить, підвищуючи пожежобезпечність ділянки, не гниє, не потребує щорічного обслуговування в вигляді підфарбовування і спеціальної обробки.

Термін служби такого огородження становить від 30 років, протягом яких економляться кошти і час, які були б витрачені на дерев’яний паркан.

Огорожа з штахетника - це класичний варіант металевого паркану, який використовується в багатьох домоволодіннях.

Моделі огорож

Ширина паркану: 118 мм

Ребра жорсткості: 16 ребер

Товщина сталі: 0,5 мм

Цинковое покриття: 275 г / м2

Ширина паркану: 115 мм

Ребра жорсткості: 12 ребер

Товщина сталі: 0,5 мм

Цинкове покриття: 275 г / м2

Ширина паркану: 110 мм

Ребра жорсткості: 12 ребер

Товщина сталі: 0,5 мм

Цинковое покриття: 275 г / м2

Ширина паркану: 110 мм

Ребра жорсткості: 11 ребер

Товщина сталі: 0,5 мм

Цинковое покриття: 275 г / м2

Ширина паркану: 115 мм

Ребра жорсткості: 10 ребер

Товщина сталі: 0,5 мм

Цинковое покриття: 275 г / м2

Унікальні забарвлення для будь-якого паркану Мокачино ЛАГУНА

Зроблено в Україні

Наша продукція виробляється на спеціалізованому заводі, оснащеному новітнім обладнанням, який знаходиться поруч із Києвом.

Всі етапи створення парканів проходять під жорстким контролем якості, використовуються виключно перевірені матеріали, спеціально підібрані фарби, особлива сталь. Співробітники проходять профільне навчання і практику, вдосконалюючи свої навички, а кількість виготовлених комплектів обчислюється тисячами.

Все це дає можливість з упевненістю стверджувати, що Ви залишитеся задоволені нашими парканами.

При виборі паркану з заліза ви повинні визначити кілька аспектів, перш ніж сприймати остаточне рішення про те, яка система паркану вам потрібна. Необхідно враховувати висоту, колір, стиль дизайну та оздоблення. Паркан додає красу власності своїм дизайном і забезпечує кращу безпеку. Металевий паркан гарантує безпеку домашніх тварин і дітей, особливо якщо на території є басейн.

Виробник металевих парканів Swantrade виготовляє міцні і прості в установці залізні панелі для парканів, перила і ворота за конкурентними цінами.

Купити паркан – відмінний варіант для житлової та комерційної нерухомості з кількох причин. Але головна причина – безпека. Ми пропонуємо нашим клієнтам міцний, простий в обслуговуванні і доступний за ціною паркан з металу. Ми прагнемо надавати відмінні продукти за розумною ціною.

Переваги огорож з металу

Залізний паркан – відмінний спосіб доповнити житлову або комерційну нерухомість. Він не змінює свій колір з часом, не гниє, як дерево, і навіть не іржавіє, як сталь. Коли ви співпрацюєте з нами, ви можете бути впевнені, що зробили правильний вибір. Ми пропонуємо продукцію відмінної якості, і у нас є служба підтримки клієнтів в галузі. Якщо ви хочете купити металевий паркан, звертайтеся до нас. У нас є для вас ідеальне рішення.

Паркани виробляються різноманітних розмірів і форм. Вони бувають різних кольорів, на які наноситься порошкове покриття. Воно наноситься електростатичними способом і твердне під дією тепла, утворюючи міцну гладку поверхню. Порошкове покриття зчіплюється з алюмінієм краще, ніж фарба або інші покриття. Він може витримувати екстремальні умови, включаючи сильну спеку і мороз.

Огородження часто мають форму перил або стовпів, але також використовуються гнучкі форми. І вони зроблені в декількох класах, від легких житлових до промислових.

Де купити металевий паркан?

Оскільки паркан практично не вимагає догляду і не іржавіє, він залишається «новим» на вигляд протягом багатьох років.

Ми виготовляємо металеві паркани, які гарантують безпеку, декоративні або орнаментальні огорожі для покращення зовнішнього вигляду власності. Огорожа для позначення ділянки нерухомості або огорожу по периметру, щоб діти та/або домашні тварини не могли загубитися. Пропонуємо кращі металеві паркани ціна яких залежить від ваших побажань і мети.

Swantrade – ваш надійний виробник металевих парканів.

Де ми працюємо?

Київ

Львів

Одеса

Дніпро

Харків

Залиште заявку на зворотній дзвінок